Про нас

Всі ми знаємо, що після будь-якого захворювання,нашому організму потрібне відновлення, тобто реабілітація.
Зазвичай всі лікують симптоми та наслідки не задумуючись над першопричиною захворювання. Наш організм є цілісною системою, де всі органи та системи взаємопов'язані. Мабуть кожен із нас зустрічався з такою проблемою як головний біль, запаморочення, високий або ж низький тиск, біль у серці, тривога, порушення рівноваги, обмеженість рухів у суглобах, м'язовий спазм, а в подальшому і втрата працездатності.

А чи задумувався хтось із Вас,що біль у серці, головний біль, порушення тиску може бути причиною захворювання хребта? А м'язова система тісно пов'язана зі станом нервової системи? Біль у шиї, коліні, попереку може бути наслідком плоскостопості? А що ви знаєте про сидячий спосіб життя і як це впливає на Ваше здоров'я?

На ці та багато інших питань Ви можете знайти відповідь у нашому центрі "Active Life" проконсультувавшись з фахівцями фізичної реабілітації.

Робота нашого центру "Active Life" полягає у наступних завданнях:

- консультація спеціаліста з фізичної реабілітації. Складання реабілітаційної програми;
- діагностика та обстеження рухової активності організму;
- комплексний підхід до проблеми. Адже лише в комплексі можна досягнути справжнього результату.
- індивідуальний підхід до кожного;
- тісна співпраця з рідними та близькими.

Мета нашого центру: навчити Вас бути здоровими!

Робота фахівців з фізичної реабілітації

Наші фахівці з фізичної реабілітації розроблять домашню програму реабілітації та втілюватимуть її у Вас вдома контролюючи процес відновлення!

Основними реабілітаційними завданнями є:

- попередження розвитку ускладнень;
- збільшення сили та нормалізація тонусу м’язів, покращення рухливості у суглобах, відновлення чутливості;
- навчання ходьбі, покращення рівноваги та координації;
- навчання родичів та близьких основам догляду та грамотної допомоги;
- максимально можлива адаптація (пацієнта до середовища) та навчання самообслуговуванню у повсякденному житті;
- покращення дрібної моторики;
- повернення людини до повноцінного, активного життя.

Профіль діяльності

Центр фізичної реабілітації «Active Life» спрямований на використання комплексних засобів фізичної реабілітації у відновному лікуванні, підвищення функціонального стану організму, поліпшення фізичних якостей, психоемоційної стійкості й адаптаційних резервів організму людини засобами та методами фізичної культури, елементів спорту, різних видів масажу, фізіотерапії.

Ми пропонуємо:
- Консультації фахівців фізичної реабілітації,які включають реабілітаційне обстеження,визначення основних реабілітаційних проблем та завдань,рекомендації щодо засобів та методів фізичної реабілітації;
- Створення індивідуальної програми фізичної реабілітації з поточним контролем та її корекцією;
- Індивідуальні заняття з фізичної реабілітації для дорослих та дітей;
- Масаж класичний, гігієнічний(оздоровчий), сегментарно-рефлекторний, лімфо дренажний,антицелюлітний, медовий, спортивний масаж, масаж гуаша.

Профіль діяльності:
- Фізична реабілітація при захворюваннях опорно-рухового апарату (дефекти постави, сколіоз, плоскостопість, кривошия, дисплазія кульшових суглобів, вроджений вивих стегна, гіпер - та гіпотонус у дітей до 3-х років, наслідки перенесених травм і переломів,розтягування м'язів та зв'язок, захворювання суглобів, артрити, остеоартрози, міозити.
- Фізична реабілітація при захворюваннях серцево-судинної системи (хронічна недостатність серцевого м'яза, стенокардія, гіпертонічна хвороба, артеріальна гіпотонія. Реабілітаційний період після інфаркту міокарда. Відновлення порушення рухових функцій та навчання самообслуговуванню після перенесеного інсульту, черепно- та спинномозкової травми.
- Фізична реабілітація при захворюваннях нервової системи (невралгії, неврити, радикуліти, паралічі та парези, остеохондроз, ДЦП)
- Фізична реабілітація при захворюваннях дихальної системи (бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма).
- Фізична реабілітація при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (хронічний гастрит, порушення моторної функції товстого кишківника, виразкова хвороба шлунка та 12-ти палої кишки (в період ремісії).
- Фізична реабілітація при порушеннях обмінних процесів (ожиріння, подагра).